• 1
  • 2
  • 3

УВАГА!!!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Адміністрація школи та весь педагогічний колектив ЗОШ №103 раді повідомити про відкриття офіційної сторінки у соціальній мережі Facebook. Маємо надію, що ви станете нашими надійними друзями.

https://www.facebook.com/groups/620081761740478/

Последние новости

Змагання з футболу серед вчителів

Май 23 2018

Вчитель  англійської мови Стешин О.О. та вчитель фізичної культури Пришпетливий М.М. взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед педпрацівників і стали переможцями!

фут2

 фут3

 

Визначено переможців змагань з футзалу серед членів Профспілки.

Так, за переможні кубки змагалися команди із Вінницької області, Волинської, Житомирської, Запорізької, Закарпатської, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Черкаської, Чернігівської областей та з міста Києва.

У Всеукраїнських змаганнях взяли участь 155 представників освітніх закладів та студентів закладів вищої освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України, серед яких: 66 – вчителів ЗНЗ, 15 – викладачів закладів вищої освіти; 3 – доценти; 23 – тренери ДЮСШ; 8 – працівники позашкільних закладів, 10 – профспілкові лідери.

Найприємніший момент вручення нагород разом із спортсменами розділили голова організаційного комітету, заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко і головний суддя змагань Микола Сергієнко.

Так, дипломами за активну участь було відзначено команди Черкаської, Закарпатської, Житомирської, Київської, Сумської, Волинської, Тернопільської, Миколаївської та Одеської областей.

IV місце у Всеукраїнських змаганнях з футзалу посіла команда Рівенської області.

Кращим воротарем змагань Головна суддівська команді визнала Михайла Пришпетливого – члена команди Запорізької області.

Змагання проводяться у двох окремих дивізіонах – «А» (працівники закладів освіти) і «Б» (студенти ЗВО), тому нагороджувалися команди відповідно до цих правил.

I місце у запеклій боротьбі у Всеукраїнських змаганнях з футзалу серед працівників освіти – членів Профспілки виборола команда Запорізької області (тренер команди – Михайло Зайцев).