• 1
  • 2
  • 3

УВАГА!!!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Адміністрація школи та весь педагогічний колектив ЗОШ №103 раді повідомити про відкриття офіційної сторінки у соціальній мережі Facebook. Маємо надію, що ви станете нашими надійними друзями.

https://www.facebook.com/groups/620081761740478/

Последние новости

Ступенька славы - 2018

Май 23 2018

Незабаром навчальний рік закінчиться. Тож маємо можливість говорити про наші результати та досягнення. Вже четвертий рік поспіль в освітньому закладі проводиться щорічне свято для здібних та обдарованих дітей «Ступенька слави». Це наймасштабніший  проект в ЗОШ № 103  з відзначення талантів, проект, що зібрав найкращі досягнення та перемоги 2017-2018 навчального року!IMG 4043

В цьому році до традиційних номінацій додалась абсолютно нова номінація – «Батьківський успіх»! Нагороди в цій номінації отримали батьки учнів,що мають найкращі результати,призові місці на предметних олімпіадах ІV етапу,переможці ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, МАНу та інших різноманітних конкурсів.

Учні та вчителі з задоволенням зустрілися з гостями нашого свята. Церемонію відкрив на шкільному подвір’ї виступ військового оркестру окремої бригади Національної гвардії України під керівництвом майора Степана Мойсєєва. Також  свою  нову  колекцію  презентували гості з державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне  училище моди і стилю» під керівництвом Крамаренко Ольги Олександрівни (Директор Короткова Ліна Ігорівна).

В концерті прийняв участь учасник телепроекта «Народний артист – 2», переможець міжнародного телевізійного конкурсу артистів естради під головуванням народної артистки України Софії Ротару, лауреат Всеукраїнських та міжнародних фестивалів Дмитро Іванов.

А маленьких спортсменів привітала призер чемпіонату Європи, багаторазова чемпіонка України, член збірної України по тхеквандо, майстер спорту міжнародного класу, спортсменка спортивного комплексу  «Мотор Січ» Дар’я Яковлева.

З радістю у себе в гостях ми зустріли Ірайсат Магомедаліеву, координатора конкурсу соціальних проектів “Мы-это город” комбінату «Запорожсталь»,вона вручила нагороди в номінації « Я – лідер»!

Вручення  нагород батькам проводив наш гість, кандидат юридичних  наук, декан юридичного  факультету ЗНТУ  Юрій Філей.

Традиційним вже стало запрошувати на свято «Ступенька слави» наших випускників для яких  школа стала імпровізованою щаблиною на шляху до здійснення своєї мети. Цього року це заступник  директора страхової компанії «Арсенал» Гемпель Марія, заступник командира роти  управління патрульної служби в Запорізькій області Роман Мартиненко та  Олексій Мужев, начальник Запорізької митної державної фіскальної служби, радник податкової та митної справи І рангу!

Всі мали змогу переконатись,що наші учні дійсно зіркові та талановиті!

 

 

З фотоматеріалами зі свята можна познайомитись за посиланням

ДИВИТИСЬ ФОТО