Кадровий склад

Кадровий склад

Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №103

Запорізької міської ради Запорізької області

2017/2018 н.р.

Станом на  01.12.2017 року

Прізвище, ініціали Предмет Кваліфікаційна категорія
Адміністрація
Ситенко Неля Юріївна Початкові класи Вища, старший учитель
Баєва Тетяна Андріївна Біологія Вища, старший учитель
Волколупова Світлана Володимирівна Основи здоров'я Вища, старший учитель
Ганзуленко Валентина Петрівна Історія Вища, вчитель- методист
Кавінська Ольга Анатоліївна Географія І категорія

Граті Олена Владиславівна

Психологія І категорія
Ніньовська Олена Михайлівна Соціальний педагог ІІ категорія
Педагогічний персонал
Арлан Тетяна Олександрівна Укр. мова та література Вища,старший учитель
Азарова Вікторія Володимирівна Англійська мова ІІ категорія
Баліцька Вікторія Вячеславівна Початкові класи Вища, старший учитель
Барієва Альвіна Іреківна Інформатика Спеціаліст
Бараненко Тетяна Сергіївна Біологія І категорія
Барило Ніна Яківна Географія Вища, вчитель- методист
Болотська Ганна Вікторівна

Німецька мова

І категорія
Боровська Людмила Миколаївна Хімія Вища, вчитель -методист
Белінська Тетяна Василівна

Математика

Вища
Кулікова  Аліна Миколаївна Німецька мова ІІ категорія
Волколупова Анастасія Вячеславівна Хімія ІІ категорія

Граті Олена Владиславівна

Психологія І категорія
Голдінова Анаставсія Жмитрівна Інформатика Спеціаліст
Глушко Майя Степанівна Англійська мова Вища
Гончаренко Альона Станіславівна Німецька мова ІІ категорія
Лавриненко  Катерина Олександрівна

Німецька мова

ІІ категорія
Демченко Ольга Іванівна Укр. мова та література Вища, старший учитель
Єременко Анна Миколаївна Вихователь ГПД Спеціаліст
Зубова Зоя Олександрівна Англійська мова Вища, старший учитель
Іванова Катерина Володимирівна Укр. мова та література І категорія
Іванова Ірина Григорівна Вихователь ГПД ІІ категорія
Іванова Клавдія Іванівна

Бібліотекар

Вища
Козьмик Євгеній Ярославович Керівник гуртка Спеціаліст
Кусакова Ольга Вікторівна Початкові класи Вища, старший учитель
Куралех Віра Василівна Трудове навчання Вища, вчитель- методист
Крутько Світлана Миколаївна Індивідуальне навчання ІІ категорія
Кравченко Галина Олександрівна Рос. мова та література Вища, учитель-методист
Кудрявцева Наталія Миколаївна Початкові класи Вища, старший учитель
Ковтун Анна Станіславівна Педагог-організатор Спеціаліст
Косачова Тетяна Федорівна

Бібліотекар

І категорія
Костоглод Володимир Миколайович Трудове навчання Вища, вчитель методист

Лебідь Інна Олегівна

Англійська мова ІІ категорія
Левченко Марина Юріївна

Інформатика

ІІ категорія
Левченко Юрій Миколайович

Інформатика

Вища
Лиходід Тетяна Олександрівна Укр. мова та література І категорія
Лисенко Анастасія Сергіївна Початкові класи Спеціаліст
Лозовицька Марина Володимирівна Математика Вища , старший вчитель
Лях Ірина Олексіївна Фізична культура І категорія
Матвієнко Олена Павлівна Укр. мова та література І категорія

Мазур Тетяна Геннадіївна

Хімія Вища, вчитель- методист
Назарова Наталія Іванівна Початкові класи І категорія
Нестеренко Юлія Володимирівна Вихователь ГПД І категорія
Ніньовська Олена Михайлівна Соціальний педагог ІІ категорія
Новак Любов Федорівна

Фізика

Вища,старший учитель
Олійник Тетяна Миколаївна Початкові класи Вища, старший учитель
Осокіна Ольга Володимирівна Початкові класи Вища, вчитель-методист
Падалка Лариса Семенівна Музичне мистецтво Вища, старший учитель
Потеряхіна Наталія Валентинівна Початкові класи Спеціаліст
Прензелевич Тетяна Ярославівна Географія Вища, старший учитель
Притула Наталія Миколаївна Англійська мова І категорія
Пришпетлива Олена Костянтинівна Фізична культура Вища, старший учитель
Пришпетливий Михайло Михайлович Фізична культура Вища, старший учитель
Радчук Володимир Віталійович Історія України, Вища, старший учитель
Радчук Ірина Володимирівна Історія України, ІІ категорія
Ренгевич Світлана Володимирівна Початкові класи Вища, старший учитель
Рихтер Ольга Олександрівна Німецька мова Спеціаліст
Сапун Лілія Віталіївна Фізична культура Вища
Сковородченко Олена Олександрівна Початкові класи І категорія
Синчило Алла Андріївна Початкові класи Вища, старший учитель
Стешин Олексій Олександрович Англійська мова Спеціаліст
Соляненко Тетяна Павлівна Укр. мова та література Вища, старший учитель
Тарасюк Світлана Миколаївна Історія України, Вища, старший учитель
Тищенко Олена Олександрівна Рос. мова та література Вища
Федорець Олена Юріївна Німецька мова І категорія
Фролова Людмила Вікторівна Початкові класи Спеціаліст
Хобот Катерина Григорівна Математика Вища, старший учитель
Ципляк Василина Іванівна Вихователь ГПД Вища, старший учитель
Циганок Лариса Анатоліївна Математика

Вища, старший учитель

Черновалюк Валентина Яківна Англійська мова Вища, вчитель-методист
Чорнобиль Лариса Володимирівна Початкові класи Спеціаліст
Швецова Анжела Жоржівна Рос. мова та література Вища
Штаненко Ольга Юріївна Початкові класи І категорія
Ялова Світлана Олександрівна Початкові класи І категорія
Янчук Вікторія Олександрівна Англійська мова Вища

Список технічного персоналу

ПІБ Посада
Боровська Людмила Миколаївна Лаборант
Барило Анатолій Андрійович Робітник  з обслуговування будівлі
Буренко Ольга андріївна Гардеробник
Гайчук Наталя Олександрівна Прибиральниця
Гайчук Олександр Львович Сторож
Гретченко Наталя Григорівна Прибиральниця
Дронічева Любов Володимрівна Прибиральниця
Дубовик Вуікторія Миколаївна Сестра медична
Завгородня Олена Дмитрівна Двірник
Івченко Лідія Яківна Прибиральниця
Казакова Тетяна Петрівна Прибиральниця
Колач Олена Олександрівна Прибиральниця
Колесникова Світлана Володимирівна Секретар
Лисенко Ніна Петрівна Прибиральниця
Нікітін Микола Миколайович Сторож
Павлова Таїса Миколаївна Прибиральниця
Половко Анатолій Гаврилович Двірник
Процька Лідія Іванівна Гардеробник
Прудник Анатолій Іванович Сторож
Смирнов  Вячеслав Володимирович Електромонтер
Рящікова Олена Володимирівна Прибиральниця
Трацевич Геннадій Петрович Двірник
Поделитесь этой статьей с друзьями!)

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Запорожье. Городской портал.