Бібліотечні новорічні заходи

23 жовтня виповнилося 95 років від дня народження письменника Д.Родарі. Бібліотекарі школи  разом з учнями вшанували пам'ять улюбленого автора, творця веселого і кмітливого Чиполіно та інших героїв.image001

Школярі познайомилися через презентацію з біографією письменника, через виставку – з його творами, переглянули частинку мультфільму «Пригоди Чиполіно». А ще  самі намалювали героїв книг Д.Родарі.

Учням 5-г кл. сподобалося фольклорне свято в міській дитячій бібліотеці «Еврика»: дивилися фільм про українські вечорниці на Андрія (13 грудня), самі за давніми традиціями гадали – дівчата віск (на майбутню долю)  виливали, папірці з ім’ям судженого витягали, хлопці  калиту кусали.

Весело пройшов новорічний класний час  у 5-а кл. Діти розповідали про святкові зимові звичаї інших країн, грали у перегони з іграшками між колін, відповідали на питання «Зимової», «Морозної» та «Новорічної» вікторин, що їх підготувала бібліотекар Клавдія Іванівна. А ще раділи солодким призам – навіть ті, що не набрали балів, не залишилися без подарунку!

Поделитесь этой статьей с друзьями!)

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Рейтинг@Mail.ru Запорожье. Городской портал.