Всеукраїнський місячник дитячої та юнацької книги.

image001

 

«Оч-умелые ручки» - бібліотечна виставка для школярів 2-5 кл., що  сприяє розвитку дитячих захоплень у вільний час .

 

image002

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 років віддаляє нас від гіркої події – чорнобильської трагедії, та пам'ять про неї живе як пересторога всім…

image003

 

 

 

 

 160 років від дня народження українського письменника, філософа, громадського діяча І.Франка – один з літературних ювілеїв  цього року. В творчій спадщині ювіляра – чимало оповідань, віршів та казок для дітей, їх і сьогодні з цікавістю слухають та читають маленькі читачі. На фото: бібліотекар К.І.Іванова проводить літературне знайомство «І.Франко – дітям» в групі продовженого дня.

image004

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час Всеукраїнського місячника дитячої та юнацької книги школярі ЗОШ №103 відвідали цілий ряд заходів шкільної і міської дитячої бібліотек:інтелектуальну гру «Турнір кмітливих» (5- 9 кл.), літературну гру-інсценівку казки К.Чуковського «Муха-цокотуха» (1-4 кл.),  вікторину «Що я знаю про Європу» (9 – 11 кл.), пізнавальну годину «НеобыЧайная церемония» (5-7 кл.), hарру-шоу «Час книжкових сюрпризів» (2-4 кл.), казкове чаювання «На іменини до казкових героїв» (1-2 кл.), та інші.

Всі ці заходи, а ще відеоролик «Вредно не читать» (створений за книгою Г.Остера «Вредные советы для детей старшого возраста» на обласний конкурс буктрейлерів «Книжковий зорепад ненудної класики» в ЗОШ №103) сприяють залученню дітей до читання. Рекомендуємо дивитись! Рекомендуємо читати!

Поделитесь этой статьей с друзьями!)

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Рейтинг@Mail.ru Запорожье. Городской портал.