• 1
  • 2

УВАГА!!!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Адміністрація школи та весь педагогічний колектив ЗОШ №103 раді повідомити про відкриття офіційної сторінки у соціальній мережі Facebook. Маємо надію, що ви станете нашими надійними друзями.

https://www.facebook.com/groups/620081761740478/

Останні новини

Дні сталої енергії

Навчальний рік завершився, а учні нашого освітнього закладу продовжують одержувати нагороди!  Запоріжжя вже четвертий рік поспіль бере участь у заходах в рамках Європейського тижня сталої енергії.1

Цього року Дні сталої енергії в обласному центрі розпочалися 29 травня і завершаться 8 червня. Мета проведення заходів – поліпшення інформованості запорожців в питаннях економії і ефективного використання енергоресурсів, зменшення викидів парникових газів і захисту клімату. 5 червня у великій залі Запорізької міської ради відбувся урочистий захід, присвячений Дням сталої енергії.

У заході взяли участь представники міської влади, вчителі шкіл, викладачі вишів, учні та студенти – учасники різних конкурсів, спрямованих на впровадження енергозберігаючих технологій.

В ході урочистого заходу учні шкіл – переможці Всеукраїнських проектів: «Школа енергії» і «Енергоефективні школи. Нова генерація» – представили свої роботи на тему енергозбереження. Серед переможців – наша Софія Ківа, учениця 3-б класу, яка виготовила роботу з вторинної сировини «Використовуй енергію розумно!». Подяку від міського голови та цінний подарунок нашій Софійці вручив заступник міського голови Сергій Мішок. Вітаємо нашу маленьку переможницю і бажаємо натхнення та інших творчих перемог!